Kamu İlan - Personel Alımı
13 TEMMUZ Cumartesi 02:44

TOGG Farklı Unvanlarda Personel Almaya Devam Ediyor-Başvuru İlanı

Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından açılan Yerli Üretim fabrikası olan TOGG markalı yerli araç şirketlerine personel kadro sayıları artırılarak personel alım süreçlerini başlattı. Yerli üretim şirketinde çalışmak isteyen adaylara duyurulur.

KAMU İLAN
Giriş Tarihi : 26-01-2023 18:22
TOGG Farklı Unvanlarda Personel Almaya Devam Ediyor-Başvuru İlanı

Yerli Araç Üretim Fabrikasına Personel Alımı Detayları

Dünya genelin her ülke kendi yerli araç üretimleri yapmaktadır. Türkiye yeni açılan türk yerli araç üretimlerini seri hale getirmek üzere kadro personel sayı kontenjanlarını yükselterek kamu personel işçisi alımları gerçekleştiriyor. Yerli üretim araç sayıların hızlı bir artış sağlanması için personel sayıların artırılması kararıyla personel başvuru ekranları açılmıştır. TOGG üretimde farklı pozisyonlar çalıştırılmak üzere çeşitli alanlara dağılım yaparak kişi yetenek ve niteliklere göre alımlar sağlanacaktır. Sağlanacak personel alımında kabul edilen adayların evrak işlemleri tamamlanır tamamlanmaz TOGG üretim ünitesinde göreve başlatılacaktır. Ve bu alımlar Türkiye illerinde açılan fabrikalara dağılım yaparak illere göre atamalar yapılacaktır. Kamu ilanımızda yayınlanmış olup personel adayların neren başvuruda buluna bileceğine dair bilgilendirmeler verilmiştir.

TOGG Personel Başvuru Şartları

Erkek personel adayların askerlik hizmet sürelerini fiilen bitirmiş olması.

Adli sicil dosyası bulunmaması.

Adayların öğrenim seviyeleri en az ilköğretim seviyesinde olması. Öğrenim seviyesi ve yetenek becerilere göre branş alımları sağlanacaktır.

Sosyal Güvenlik kurumlarından emekli veya yaşlılık bakım aylığını almıyor olmak.

Kurum ve kuruluş alanlardan personel düzen bozukluğundan dolayı işyerinden çıkarılmamış olması.

Herhangi bir soruşturma süreçleri içerisinde bulunmuyor olmak.

TOGG Fabrikalarına Başvuru Adresi

TOGG Yerli araç üretim fabrikalarına personel adayları online olarak kariyer adresinden müracaat edebileceklerdir. Belirtilen şartları taşıyan her aday başvuruda bulunabileceklerdir. Adaylar başvuru esnasında farklı unvanlar yer aldığından kişiler kendi alan niteliklerine göre branş seçmeleri önerilir. Branş nitelikleri taşımayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Sezer GüneşSezer Güneş

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR