Kamu İlan - Personel Alımı
13 TEMMUZ Cumartesi 04:38

Orman Genel Müdürlüğü 1128 Kamu Memur Alım Başvuruları

Orman Genel Müdürlüğü tarafından 2023 yılı yeni bir dönemle birlikte çalışma hızına hız katmak için kadroda personel kontenjanları açarak yeni kamu memur alımların yapılacağını yayınladı. Başvuruda bulunacak adaylara duyurulur.

MEMUR ALIMI
Giriş Tarihi : 11-01-2023 18:06
Orman Genel Müdürlüğü 1128 Kamu Memur Alım Başvuruları

2023 Yılı 1128 Kamu Memur Alımı İstihdam Detayları

2023 Yılı ocak ayı itibari ile Orman Genel Müdürlüğü tarafından personel alım kararlarıyla birlikte kadroda kontenjanlar açılarak kadroya yeni devlet personeli alımların sağlanacağını yayınladı. Yayınlanan personel alım ilanında devlet kurumu tarafından istenilen sayıda ve alınacak kadro pozisyon şartlarına göre personel adayları belirlenerek alımlar sağlanacaktır. Adayların başvuruları alındıktan sonra evrakları ve istenilen nitelikler değerlendirildikten sonra girmeye hak olan kişiler yeni bir dönemle birlikte kadroya memur statüde görevine başlatılacaktır.

OGM Alınacak Personel Pozisyonu

Orman Muhafıza Memuru

OGM Personel Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak.

Erkek Personel Adayların mecburi askerlik hizmet sürelerini bitirmiş olmaları gerekmektedir.

Adaylardan istenilen öğrenim seviyesi: Ormancılık ve Orman Ürünleri, Orman işletmeciliği, Ormancılık, Orman ürünleri, Odun Dışı Orman ürünleri, fidan yetiştiriciliği, Fidan ve fidecilik, Budama Aşılama, Avcılık ve Yaban Hayatı, Av ve Yaban Hayatı vb. alanlardan ön lisans dallarından mezun olmak.

Adayların Tam teşekküllü Sağlık Kurul Merkezlerinden olumlu Sağlık raporu çıkartmaları.

Herhangi bir adli sicil dosyası olmaması.

Kişisel haklarından mahrum edilmemiş olmak.

Daha önceden devlet kurumlarından disiplin yoluyla atılmamış olmak.

Sosyal Güvenlik kurumlarından yaşlılık veya emeklilik aylığına sahip olmamak.

Yukarıda belirtilen şartları e-dökümana çıkartarak online olarak gerçekleşecek başvuru formlarına yüklenecektir. Adayların dikkatine. Başvuru aşaması aşağı kısımda verilmiştir.

Başvuru Adresi ve Müracaat Şekli

Kamu memur adayları OGM başvurularını online olarak Kariyer Kapısından Kamu İşe alım bölümünden kullanıcı girişlerini yaparak veya e-devlet kapısından girişlerini gerçekleştirdikten sonra gerekli başvuru formlarını doldurduktan sonra müracaatlarını tamamlayabileceklerdir.

Başvuru Tarih aralığı: 26 Ocak 2023 ile 6 Şubat 2023 tarihleri arasından E-Başvurular alınacaktır.

Başvuru Adresi

Sezer GüneşSezer Güneş

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR