Kamu İlan - Personel Alımı
20 TEMMUZ Cumartesi 19:50

Lise Mezunu Polisevine Devlet Memuru Alımı

Polisevine en düşük eğitim seviyesinde devlet personeli alımları başladı. Kamu dairesinde çalışmak isteyen adaylar verilen başvuru linkinden müracaat edebileceklerdir. Gerçekleşecek olan kamu alım ilanındaki statüde adaylar memur statüsünde alınacaktır.

KAMU İLAN
Giriş Tarihi : 13-01-2023 23:11   Güncelleme : 14-01-2023 21:11
Lise Mezunu Polisevine Devlet Memuru Alımı

Devlet Dairesine Memur Alım Bilgilendirmesi

Yayınlanan kamu ilan haberimizde Polisevine yapılacak devlet personeli alım hakkında bilgilendirmesi verilmiştir. Bu bilgilendirmede: Kamu kurumun yayınlamış olduğu ilanda İŞKUR sayfasında başvuru ekranlarını aktif ederek yeni devlet memur alımını ilanen duyurdu. Kurum komisyonları tarafından belirlenen personel şartlarını taşıyan herkes müracaat edebileceklerdir. Şart kriterlerin altında olan adayların başvuruları onaylanmayacaktır. Alınacak devlet memuru alımında komisyonlar tarafınca en düşük şartlar belirtilmesi durumunda her adayın seçilmesi için başvuru ekranlarını adaylara sundu.

Alınacak Personel Branşı

Bulaşıkçı (Steward)

Başvuru Genel Şartları

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak.

En az lise mezunu olmak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumların yaşlılık aylığı veya emeklilik aylığını almıyor olmak. Kişinin hakkına devam eden bir soruşturma veya bir ceza dava dosyası bulunmamış.

Kurum içerisinde disiplin kurallarına tabi olmak. Adayın hafta sonu gece vardiyasında çalışabilecek. Onaylı hijyen belgesi bulundurması. Meslek dalından en az 1 yıl tecrübe sahibi olması ve iş yeri hizmet dokümanlarla kanıtlamak. Polisevi şube müdürlüğünün tüm birimlerinde çalışmayı kabul etmek.

Herhangi bir kurum disiplin yoluyla atılmamış olmak. TCK 53/1 maddesindeki ceza hükmü almamış olması.

Başvuru tarihi ve adresi

Polisevine alınacak kamu personel alım başvurusu İŞKUR kapısından müracaatlar gerçekleşecektir. Adaylara verilen ilan numarasıyla birlikte müracaat edebileceklerdir. Başvuru tarihi; 12 Ocak 2023 ile 16 Ocak 2023 tarihleri arasında başvurular alınacaktır.

Başvuru ilan no: 00007265804

Alım Yapılacak Bölge: Bolu/ Merkez Polisevi

Kura Tarihi: Kura Bolu 1. Noterliğinde olacaktır. 24 Ocak 2023 tarihinde saat: 14.00-15.00 saatlari arasında kuralar çekilecektir. Kurada ismi çıkan adaylar asil olarak kamu personel olarak evrak işlemleri başlatılacaktır.

Sezer GüneşSezer Güneş

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR