Kamu İlan - Personel Alımı
13 TEMMUZ Cumartesi 03:26

Et ve Süt Kurumları 17 Bin TL Maaşla Kamu Personel Mülakat Duyurusu

Et ve Süt kurumlarına kamu personel alımları yapılacak. Kurum bünmyesinde yüksek maaşla personel alımları sağlayarak kadrolara kamu memur alımı sağlanacaktır. Sağlanacak kamu adaylarına belirtilen tarihler arasında başvuruda bulunabilecegini duyurdu.

KAMU İLAN
Giriş Tarihi : 25-01-2023 20:28
Et ve Süt Kurumları 17 Bin TL Maaşla Kamu Personel Mülakat Duyurusu

Devlet Dairesine Kamu Alım Mülakat Bilgilendirmesi

Devlet kurumlarına istihdam edilmek üzere yeni personel alım başvuruları gerçekleşmiş olup başvuran kişiler değerlendirme aşamalarından geçerek kamu personel adaylardan şartları sağlayan kamu aday kişilerin müracaatları onaylanarak mülakat aşamasına geçmeyi hak kazanmışlardır. Bir sonraki aşamada ise adayları bekleyen mülakat kısmı vardır. Mülakatda ön müracaat gibi mülakat başvurusu yaparak sınav şartları konulmuş olup sınavlara girilmeye nitelik sağlayan adaylar 1.aşamadaki gibi değerlendirmeler yapılarak mülakatlara katılım sağlayabileceklerdir. Mülakat sınavları ise başvuru alındıktan 1 ay sonrasına tarih verilmesi ile sınavlara tabi olacaklardır. Adaylar başvurularını yaparak sınav tarih gününü beklemleri gerekmektedir.

Mülakat Başvuruların Alınabilmesi İçin Adayların Taşıması Gereken Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak.

ÖSYM tarafından Kamu Seçme sınavlarına katılmış olup 70 puan almış olması.

Personel adayların görev yapmasına saglıksal açıdan rahatsızlıkları bulunmaması.

Her türlü iklim ve hava şartlarında çalışabilmesi.

Erkek personel aday kişiler devlet tarafından yükümlü olarak kılınan 6 ay askeri hizmet sürelerini tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Adli sicil dosyası temiz olması.

Türk Ceza Kanunlarından herhangi bir agır ceza almamış olması.

Mülakat Başvuru Tarihi ve Şekli

Kamu ilanda yayınlanan personel alım başvuruları memur aday kişiler 6 şubat 2023 ile 17 Şubat 2023 tarihinde Cuma günü 23.59 sürecine kadar e-devlet kapısından et ve süt kurumları genel müdürlüğü-kariyer kapısından kullanıcı girişlerini sağlayarak online başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Adaylara tanımlanan süreçler içerisinde başvurular alınacaktır.

Mülakat Yapılacak İl ve Tarihi

Personel adayları kamu memurluk mülakatlarına 5 Mart 2023 tarihinde saat 10.30’da mülakatlar başlatılmış olup 13.00’a kadar mülakatlar sağlanacaktır.

Alım Yapılacak Unvan

Müfettiş Yardımcılığı

Sezer GüneşSezer Güneş

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR