Kamu İlan - Personel Alımı
13 TEMMUZ Cumartesi 04:00

Akbank Bünyesinde 13 Bin TL Maaşla Bilgi İşlem Personeli Alımı İlanı

Akbank 2023 yılı personel alımlarına devam ediyor. Banka kurumuna yeni personel istihdamları gerçekleştirerek banka işlemlerini daha hızlı işlemesi için başvuru ekranları yayında! Başvuracak adaylara duyurulur.

KAMU İLAN
Giriş Tarihi : 22-01-2023 23:56
Akbank Bünyesinde 13 Bin TL Maaşla Bilgi İşlem Personeli Alımı İlanı

Banka Kurumuna Yeni istihdamlar

2023 yılı yeni dönem personel istihdam süreçleri başlatıldı. Akbank kurumları büro hizmet dairesinde müşterilere daha hızlı işlemler yapabilmek için az kadroda iş yoğunlugunu azaltmak üzerine kadro alan genişlemesine gidilerek yeni personel alım sağlamalarına karar verildi. Banka kurumlarına alınacak farklı pozisyonda farklı görevlerde bulundurmak üzere kamu personel şartları sunulmuştur. Kamu kurumu alımına sunulan personel şartlarını taşıyan adaylar istedikleri alan pozisyonlarına müracaat ederek banka kurum personeli adayı olabilecek ve olan adayların şartları taşıdığı durumda personelliğe kabul edilecektir. Kabul edilen personel adaylardan evrak işlemleri başlatılıp istenilen evrakları eksiksiz hazırlayarak başvurdukları il kurumlarında kayıt işlemlerini tamamlayarak görevine başlatılacaktır.

Banka Kurumuna Alınacak Kadrolar

Servis yöneticisi, Servis yönetimi, Servis Mühendisi, Bilgi yöneticisi, Çaycı, Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi vb. alanlardan alımlar sağlanacaktır.

Kurum Tarafından İstenilen Başvuru Koşulları

Türk uyurğunda kayıtlı olmak.

Adli Sicil kayıtları bulunmaması.

Görevine engel edici sağlık sorunları ve zihinsel psikolojik durumu iyi olması.

Bilişim alanındaki yazılımlara yatkın.

Erkek personel adayları mecburi askerlik görevlerini tamamlamış olmaları.

Öğrenim seviyeleri: Ön lisans ve Lisans alanlarından mezun yada Lisans 3 ve 4.sınıf öğrencileri stajyer olarakda alınacaktır.

Adayların devlet tarafından kişisel haklarından yoksun bırakılmamış olmak.

Halen süreç içerisinde mahkeme dosyası veya devam eden bir duruşması bulunmaması.

Kurum içerisinde belirtilen mesai saatlerine ve disiplin kurallarına uyabilmesi.

Belirli pozisyonlarda vardiyalı sistemde çalışabilmesi.

Başvuru Adresi Süreçleri

Banka personel adayları başvurularını online olarak akbank resmi siteden kullanıcı girişlerini gerçekleştirerek müracaatları alınacaktır. Başvuru süreçleri 22 Ocak 2023 tarihi itibaren ile 31 Ocak 2023 tarihleri arasında kısa bir süreç kalmıştır. Adayların ay sonlarına başvurularını tamamlamısı gerekmektedir

Sezer GüneşSezer Güneş

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR