Kamu İlan - Personel Alımı
20 TEMMUZ Cumartesi 18:36

17 TEMİZLİK VE BÜRO MEMURU PERSONEL ALIMI

İTÜ istihdam etmek üzere kendi bünyesinde personel alımı yapacağını duyurdu. Açıklamaya göre en az lise mezunu adayların başvuru yapabilecek. İlan detayları ve kadro dağılımı belli oldu.

KAMU PERSONEL ALIMI
Giriş Tarihi : 02-01-2023 17:15
17 TEMİZLİK VE BÜRO MEMURU PERSONEL ALIMI

İstanbul Üniversitesi resmi gazete de yayınlanan ilana göre 17 büro memuru ve temizlik personeli alımı yapacağını açıkladı. İlana göre erkek ve kadın adaylar başvuruda bulunabilecek. Başvuru için 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olması şarttır.

KADRO DAĞILIMI VE MEMUR ALIMI

İstanbul Üniversitesinde kendi bünyesinde istihdam sağlamak üzere 2 büro memuru, 12 destek personeli, 1 spor uzmanı ve 2 teknisyen alımı yapılacaktır.

BAŞVURU KOŞULLARI

2 Büro Memuru Alımı: İnsan Kaynakları Yönetimi bölümü önlisans mezunu olması. 2022 KPSS sınavından P93 puan türünde en az 60 puan almış olması ve 35 yaşını tamamlanmış olmalı.

12 destek personeli alımı: 1 şoför, 3 garson ve 8 temizlik personeli kadroları için alım yapılacaktır.

Garson kadrosu için: en az lise mezunu olması. Adayların KPSS 2022 P94 puan türünden en az 60 puan alması ve C ve D sınıfı sürücü belgesi olması şarttır.

Temizlik Personeli Alımı: başvuru yapacak adaylar temizlik görevini yapmasına engel her hangi bir durumun olmaması. Adayların en az lise mezunu olması ve KPSS puanı olarak 60 puan alması.

Şoför Alımı Kadrosu İçin: lise mezunu olması, başvuru yapan adayların 40 yaşını tamamlamış olması C ve D sınıfı sürücü belgesi olması  KPSS  puan türünde 60 puan almış olması.

Teknisyen Alımı: İnşaat Teknoloji Bölümü lise mezunu adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.  KPSS de P94 türünde  türünden en az 60 puan alması.

Spor Uzmanı alımı: Beden Eğitimi bölümü lisans mezunu olması, 2022 yılında yapılmış KPSS P3 puan türünden en az 60 puan alması.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar üniversite tarafından yayınlanan ilanda başvurularını 31 Aralık 2022- 14 Ocak 2023 tarihlerinde Üniversite personel daire başkanlığına şahsen başvuru yapılmalıdır. Başvuru yapan adaylar işe alınırlar ise İstanbul ili İstanbul Teknik üniversitesinde istihdam sağlanacaktır.

AdminAdmin

YORUMLAR
ÇOK OKUNANLAR